Czerwca 05 2023 06:04:24
Nawigacja
· HKB (STRONA G紟NA)

· O nas (HKB)
· Balony HKB

· Kronika HKB - zawody i imprezy balonowe

· HKB na Facebook-u

· Fotogaleria HKB
· Filmiki HKB

· Loty balonem [oferta]

· Harcerski Znak Balonowy
· Kurs za這gant闚 balonowych
· Piloci, za這ganci oraz obserwatorzy balonowi

· Sekcja paralotniowo-spadochronowa HKB
· Modelarstwo balonowe
· Poczta balonowa

· 1,5 % dla HKB

· Kontakt

· Wykaz stron serwisu HKB
· Szukaj

· Szczep 19 KLDH "S這neczne Drogi"

· Pozosta貫 serwisy XIX
Logowanie
Nazwa u篡tkownika

Has這



Nie mo瞠sz si zalogowa?
Popro o nowe has這
2003.04.29-05.04 - XIX Mistrzostwa Polski Balon闚 n.O.P. (oraz IV G鏎skie) - Krosno
030502 http://www.youtube.com/watch?v=CEZ6XMvP6ts

XIX Balonowe Mi璠zynarodowe Mistrzostwa Polski IV G鏎skie Zawody Balonowe o Puchar Redaktora Naczelnego ML "Skrzydlata Polska"


Program Zawod闚
29.O4.2003. (Wtorek)
16.00 Przejazd zawodnik闚 Balonowych Mistrzostw Polski ulicami Krosna
17.00 Start do konkurencji IV G鏎skich Zawod闚 Balonowych (Krosno - lotnisko)
21.15 Oficjalne rozpocz璚ie Balonowych Mistrzostw Polski (Krosno - lotnisko)
30.04.2003. (字oda)
6.15 Start do konkurencji Balonowych Mistrzostw Polski (Krosno - lotnisko)
18.15 Start do konkurencji (Krosno - lotnisko)
01.05.2003. (Czwartek)
6.15 Start do konkurencji Balonowych Mistrzostw Polski (Krosno - lotnisko)
11.00 do 11.20 Pokaz zespo逝 akrobacyjnego "Iskry" (Krosno - lotnisko)
11.30 do 14.00 Pr鏏a jazdy sprawno軼iowej z nagrodami zorganizowana przez Automobilklub Ma這polski w Kro郾ie (Krosno - lotnisko)
15.00 do 22.00 Blok imprez towarzysz帷ych, m.in. wyst瘼 zespo逝 "Pocos Lotos" (Krosno - lotnisko)
18.15 Start do konkurencji (Krosno - lotnisko)
21.00 Nocny pokaz balon闚 (Krosno - lotnisko)
02.05.2003. (Piatek)
6.15 Start do konkurencji Balonowych Mistrzostw Polski (Krosno - lotnisko)
15.00 do 22.30 Blok imprez towarzysz帷ych, m.in. wyst瘼 zespo逝 "On the road"
18.15 Start do konkurencji (Krosno - lotnisko)
21.00 Nocny pokaz balon闚 (Krosno - lotnisko)
03.05.2003. (Sobota)
6.15 Start do ostatniej regulaminowej konkurencji Balonowych Mistrzostw Polski (Krosno - lotnisko)
15.00 do 22.00 Blok imprez towarzysz帷ych, m.in. wyst瘼 zespo逝 "Vox"
18.15 Konkurencja "Key Grab"* (Krosno - lotnisko)
21.30 Oficjalne og這szenie wynik闚 XIX Balonowych Mistrzostw Polski i IV GZB (Krosno - lotnisko) Uroczyste zako鎍zenie mistrzostw "hangar party"
04.05.2003. (Niedziela)
Wyjazd zawodnik闚 Program kulturalny przygotowany przez Dom Kultury w Kro郾ie.



IV G鏎skie Zawody Balonowe
Lista startowa
1. Zbigniew Jagodzik- Aeroklub Leszczy雟ki SP-BIK "Preem"- nominated to participate in 13th European Championship 2003
2. Artur Buczy雟ki - Warszawskie Towarzystwo Balonowe SP-BAO
3. Ryszard Kurowski - Aeroklub Pomorski SP-BIR "Altom"
4.Krzysztof Kocot - Aeroklub Krakowski SP-BAM - Fiesta Fly
5.Marek Michalec - Aeroklub Krakowski SP-BWS
6.Dariusz Zarzycki - Aeroklub 鏚zki SP-BIP "Kanion Gold"
7.Wojciech Bamberski - K.S.B. Wroc豉w SP - BWZ
8.Jerzy Pyza - Aeroklub "Orl徠" D瑿lin SP- BYN " Szko豉 Orl徠"
9.Pawe Agaciak - Aeroklub 鏚zki SP-BYB "Loteria B喚kitna"
10.Jolanta Matejczuk - S.K.B. Bia造stok SP- BWN "Super Express"
11. Piotr Radomski - K.S.B. Wroc豉w SP-BWX "Kitekat"
12.Tomasz Kuchcinski - Aeroklub Warszawski SP- BYS "Metalexport"
13.Robert Helak - K.S.B. Wroc豉w SP- BWY "Cezar"
14.Jerzy Czerniawski - Avipol Bia造stok SP-BYT "Aeroklub Polski"
15. W這dzimierz Kl鏀ek - Aeroklub Warszawski SP- BYW "Daewoo-FSO"
16. Andrzej 鑿ik豉 - Tent Bia造stok SP-BYA "Aviotex"
17 Tomasz Walawski - Aeroklub Stalowowolski SP- BIV "Kaiser"
18. Bazyli Dawidziuk - S.K.B. Bia造stok SP-
19. Andrzej Maciejczak - L.A.R.Warszawa SP- BIF "Idea"
20.Bogdan Prawicki - K.B. Akwawit SP-BVS "Akwawit"
21.Witold Filus - SP-BVZ "Polimarky" - nominated to participate in 13th European Championship 2003
22.Krzysztof Miko豉jczyk - Aeroklub ROW SP-BAR "Orlen"
23.Wojciech Jask鏊ski - Aeroklub Koni雟ki SP-BAI "Wiedza Konin"
24.Jerzy Borowski - S.K.B. Bia造stok SP- BUW "Cameron Balloons"
25. Libor Stana - Czech Republik OK - 1024 " Hadraplan"
26. Sandor Arany - Hungary Ha-865
27. Rimas Kostiuskevicius - Lithuania LY-OCH "Balticum Grupe" -nominated to participate in 13th European Championship 2003
28. Yuri Taran - Russian Fed. RA- 0850 "Moscwa-850 years"-nominated to participate in 13th European Championship 2003
29. Janos Kovacs - Hungary Ha-735 "DEGAZ"
30. Mihaly Toth - Hungary Ha -863 "DEGAZ"
31.Kuznowicz Andrzej - Aeroklub Warszawski SP-BVV "Plus-GSM"
32.Valerij Machnorylov - Lithuania LY -OCB "Lietuvos Rytas"-nominated to participate in 13th European Championship 2003
33. Medvedski Alexey - Russian Fed. RF-00088 "Yarilo-Club"
34.Dzieszkowski Artur - S.K.B. Bia造stok SP-BAK "Benkowski"
35.W豉dys豉w Bohoj這 - Tent Bia造stok SP- BII "Magic"
36.Bartosz Nowakowski - Aeroklub W這c豉wski SP-BIO "Anvil W這c豉wek"
37. Jan Marusin - Slovak Republik OM 9008 "Zlaty Bazant"
38.Jorgen Foght - Denmark G-BGIP "GAMST"
39. Miroslav Mocarny - Slovak Rep.OM 9007 "Stavebny Servis"
40. Jaroslav Burdych - Slovak Rep. OM 7007" VSZ"(Special Shape) - FIESTA FLY
41. Vilem Otras - Czech Rep.OK 1065 "Budweiser III" (Special Shape) FIESTA FLY
42. Zoltan Nemeth - Hungary Ha-606 "Shell Gas"-nominated to participate in 13th European Championship 2003
43. Roman Mikielewicz - Lithuania LY-OBH "Comercial Union"-nominated to participate in 13th European Championship 2003
44. Miros豉w R瘯as - Aeroklub Podhala雟ki SP-BWI "Motor Life"
45. Krzysztof R瘯as - Aeroklub Podhala雟ki SP-BAS "Tytan"
46.Jacek Barski - Aeroklub ROW SP-BUL
47. Gintaus Mockajtis - Lithuania - nominated to participate in 13th European Championship 2003
48. Marcus Strauf - Germany D-ONUE
49. Konstantin Tsarik - Belarus- nominated to participate in 13th European Championship 2003
50. Piotr Ha豉s - Aeroklub 安idnik SP-BAN "REAL"- Fiesta Fly
51. Gintaras Surkus - Litwa
52. Bruno Palosfalvi - Wegry- Fiesta Fly

Debriefing :
Piotr 痂udka (HKB)
Grzegorz Pieczara(HKB)
>>> Zawody i imprezy balonowe od 1994 do 2003 roku
Wygenerowano w sekund: 0.00 8,346,520 Unikalnych wizyt